kung fu dla dzieci kraków logo

  Kraków i Nowa Huta 537 596027

 

 

Pokaz dla rodziców - 24 lutego 2016

24 lutego 2016 r. w naszej szkole odbył się drugi dzień pokazów dla rodziców. Dzieci zaprezentowały materiał, który udało im się opanować w ciągu ostatnich paru miesięcy. Nasi goście mieli okazję zobaczyć elementy rozgrzewki,  ćwiczenia rozwijające motorykę, nasze ulubione zabawy oraz oczywiście techniki Kung-Fu. Dzięki zaangażowaniu grupy pokaz przebiegł wspaniale ;) Na końcu nastąpił moment wręczenia dyplomów i żółtych pasków reprezentujących umiejętności uczniów.

Zimowa Akademia Sztuk Walki 2016

22 stycznia 2016 r. miałem okazję poprowadzić trening Kung Fu w ramach Zimowej Akademii Sztuk Walki. Jest to coroczna inicjatywa Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży, mająca miejsce podczas ferii zimowych. Dzięki niej dzieci mają możliwość spotkania z rozmaitymi sztukami walki i poznania ich podstaw, dzięki czemu mogą połknąć bakcyla i przez doświadczenie polubić konkretną sztukę walki. Bardzo się cieszę, że już kolejny raz mogliśmy stać się częścią tego projektu. Serdeczne dziękuję za zaproszenie SCKM oraz Panu instuktorowi Zenonowi Liszkiewiczowi. Podziękowania należą się również młodym sportowcom, którzy wytrwale i w skupieniu brali udział w spotkaniu. Do zobaczenia na treningach!

Zachęcam także do bliższego zapoznania się z omawianą inicjatywą oraz do przeglądnięcia innych zdjęć na stronie → SCKM

Chiński Nowy Rok 2016

Zdjęcia pokazują jak bawiliśmy się podczas obchodów chińskiego nowego roku organizowanego przez Instytut Konfucjusza. Luty 2015. Zaprszamy także do obejrzenia filmu nagranego podczas tego wyjścia. → ZOBACZ FILM

Dzień Dziecka 2015

Trening z Mistrzem Yangiem

Z racji odbywającego się w Krakowe w dniach 24-26 pażdziernika 2014 seminarium z Mistrzem Yang Jwing-Ming'iem pojawia się możliwość zorganizowania krótkiego treningu dla dzieci pod okiem założyciela naszej szkoły. Nie mogliśmy nie skorzystać z takiej okazji ;)

   537 596027 - Kraków i Nowa Huta

   Napisz do nas